Carrywater - business architects

Zarząd

Paweł Nowak

Prezes Zarządu, Partner w Carrywater Group S.A.

Specjalizuje się w zarządzaniu programami i projektami w firmach z sektora telekomunikacyjnego (m.in. biling, CRM) oraz energetycznego (m.in. zarządzanie inwestycjami i projektami IT dużej skali). Jest ekspertem w dziedzinie budowania efektywnych organizacji IT zarządzanych procesowo.
Dysponuje wiedzą ekspercką i 16-letnim doświadczeniem z zakresu systemów bilingowych i systemów CRM, nabytym w pracy dla dużych integratorów (EDS – dziś HP, Schlumberger-Sema – dziś Atos Origin, Sygnity), producentów systemów bilingowych (LHS) oraz bezpośrednio u klientów wdrażających te rozwiązania (Telekomunikacja Polska, Polska Telefonia Cyfrowa, PTK Centertel).
Specjalizuje się w organizacji dużych przedsięwzięć o charakterze projektowym, w zarządzaniu grupą dostawców oraz w zarządzaniu kontraktami o dużej wartości (powyżej 100 mln zł). Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektrycznym oraz Warsaw Executive MBA (Szkoła Główna Handlowa i University of Minnesota/Carlson School of Management). Odbył wiele szkoleń korporacyjnych (m.in. w EDS) z zakresu Project Management, Account Management oraz szkoleń związanych z Software Development Architecture.

Wojciech Woziwodzki

Przewodniczący Rady Nadzorczej, Partner w Carrywater Group S.A.

Założyciel grupy Carrywater, stworzył firmę doradczą Carrywater Consulting, która stała się fundamentem grupy.
Jest doświadczonym leaderem projektów i menadżerem o praktycznym podejściu do biznesu. W ciągu kilkunastu lat zarządzał wieloma projektami o dużej skali (także powyżej 100 mln PLN), realizowanymi dla wiodących na polskim rynku korporacji. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania zmianą, budowania złożonych systemów IT oraz zarządzania ryzykiem projektowym. Prowadził projekty organizacyjne i informatyczne dla międzynarodowych sieciach handlowych. Budował także projekty spin-off w obszarze aplikacji mobilnych i big data ze wsparciem inwestorów zewnętrznych.

polecamy: