Carrywater - business architects

Marcin Mikołajczyk

Marcin Mikołajczyk

Bardzo pozytywne mam odczucie w stosunku do ludzi pracujących w Carrywater. Są to osoby o różnych zainteresowaniach, doświadczeniach i wieku, natomiast łączy ich wszystkich chęć wzajemnej współpracy. Już od samego początku atmosfera pracy jest bardzo rodzinna, co w połączeniu z możliwością brania udziału w interesujących projektach pozwala mi na wystawienie jak najlepszej rekomendacji.

Stażem w Carrywater zainteresowałem się po przeczytaniu informacji o organizowanej sesji Assessment Center podczas I Targów Pracy ICT w PJWSTK. Po zapoznaniu się z profilem firmy, postanowiłem, że warto spróbować. Głównym powodem mojej decyzji była chęć bliższego kontaktu z osobami rozwiązującymi problemy biznesowe klientów oraz zrozumienie, z jakich etapów taka pomoc się składa. Proces mojej rekrutacji składał się z kilku etapów, po których już tego samego dnia otrzymałem propozycję współpracy.

Na samym początku stażu zostałem przydzielony w sam środek projektu dotyczącego audytu dojrzałości organizacji PMO, od razu na głęboką wodę, co zmusiło mnie do intensywnej pracy. Możliwość pracy w przyjaznej atmosferze z niezwykle kompetentnymi osobami, pozwoliła mi nie tylko samemu zrozumieć istotę omawianych zagadnień, ale także wspomóc prace doświadczonych kolegów.

Drugi projekt, w jakim uczestniczyłem, był już stricte informatyczny i dotyczył opracowania systemu sprawniejszego zarządzania wpływającymi aplikacjami do firmy. Realizacja składała się z kilku etapów , których głównym efektem były produkty cząstkowe, weryfikowane następnie pod kątem zgodności z oczekiwaniami użytkownika końcowego. Zbliżonym projektem, jaki realizowałem, był również system zarządzania pomysłami w ramach procesu iGen Idea Generation, który został przyjęty w firmie z wielkim entuzjazmem.

Bardzo pozytywne mam odczucie w stosunku do ludzi pracujących w Carrywater. Są to osoby o różnych zainteresowaniach, doświadczeniach i wieku, natomiast łączy ich wszystkich chęć wzajemnej współpracy. Już od samego początku atmosfera pracy jest bardzo rodzinna, co w połączeniu z możliwością brania udziału w interesujących projektach pozwala mi na wystawienie jak najlepszej rekomendacji dla firmy, w której miałem przyjemność pracować.

polecamy: