Carrywater - business architects

Dwie godziny dla Rodziny

%H:%M

Podobnie jak w ubiegłym roku, w tym również – Carrywater przyłącza się do akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”, organizowanej przez Fundację Humanites – Sztuka Wychowania w Międzynarodowym Dniu Rodziny.

Głównym celem akcji jest podkreślenie zrozumienia pracodawcy dla istotności zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym oraz docenienie roli, jaką pracownicy pełnią poza środowiskiem zawodowym. Propozycja Fundacji jest zatem doskonałą okazją do podkreślenia, że człowiek istnieje w firmie nie tylko jako pracownik, ale niesie ze sobą także zaplecze i wsparcie w postaci swojej rodziny, pasji, zwyczajów i tradycji. Jesteśmy przekonani, że nasze zrozumienie ważności „work life balance” może wzmacniać poczucie więzi pracowników z firmą, wpłynąć na ich zaangażowanie, a tym samym na realizację naszych celów biznesowych.

Wspólnie z Fundacją proponujemy naszym pracownikom zadedykowanie swoim bliskim kilku godzin spędzonych na rozmowie i wzajemnym poznawaniu się. Aby im to ułatwić, 15 maja br. skracamy czas pracy o symboliczne 2 godziny.

Fundacja zachęca nas aby w tym roku powspominać w rodzinnym gronie  przeżycia i doświadczenia ze szkolnych lat pod hasłem „Szkolne Wspomnienia przez Pokolenia” i podpowiada kilka pomysłów na ten dzień, które można znaleźć na stronie Fundacji.

polecamy: