Carrywater - business architects

Partnerzy

Management Training & Development Center (MT&DC)

Management Training & Development Center (MT&DC) oferuje najbardziej kompleksowy na polskim rynku program szkoleń i certyfikacji z zakresu zarządzania projektami.

We współpracy z Carrywater pomagają budować trwałe organizacje projektowe, szeroko wdrażając kulturę zarządzania przez projekty co pozwala klientom skuteczniej osiągać zakładane cele strategiczne i zdobywać przewagę konkurencyjną, jednocześnie tworząc stałe struktury zdolne prowadzić najtrudniejsze projekty.

PROCESOWCY.PL

PROCESOWCY.PL jest pierwszym w Polsce serwisem internetowym poświęconym tematyce zarządzania procesami biznesowymi. Podstawowym celem serwisu jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz opinii dla społeczności związanej z zarządzaniem procesami biznesowymi. Treści zawarte w serwisie nie są dedykowane dla konkretnych grup zawodowych, nie są także ukierunkowane branżowo – serwis skupia pasjonatów (zarówno teoretyków, jak również praktyków) zarządzania procesowego w jednym, wirtualnym miejscu.

Keyedin Solutions

Brytyjska firma Keyedin Solutions, producent rozwiązania KeyedIn Projects w pełni zintegrowanego pakietu aplikacji biznesowych przeznaczonych do zarządzania projektami. KeyedIn Projects zapewnia kierownikom projektów, programów lub portfeli pełną kontrolę, pomaga zoptymalizować wykorzystanie zasobów, ułatwia zarządzanie ryzykiem i kosztami, co przekłada się na wzrost efektywności i rentowności prowadzonych projektów. Rozwiązanie KeyedIn Projects jest dostępne jako usługa w chmurze w modelu SaaS.

IBPM.PRO

IBPM.PRO specjalizuje się w tworzeniu biznesowych aplikacji procesowych na platformie IBM BPM 8.0+ ocenianej jako jedna z najlepszych dostępnych na rynku platform, przeznaczonych do budowy rozwiązań BPMS dla różnych branż. Architekci, programiści i developerzy IBPM.PRO posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązania – wdrażali system Lombardii Teamworks (jedna z poprzednich wersji IBM BPM) już w 2008 r. Firma posiada także doświadczenie w integracji systemów FK (MS Dynamics AX), aplikacji PPM (CA Clarity), a także różnorodnego oprogramowania wykorzystującego wymianę danych w oparciu o web services.

it-portal.pl

it-portal.pl dostarcza informacji wspierających decyzję o zakupie rozwiązania informatycznego. Kładzie nacisk na dwa aspekty: nieograniczony wzrost zasobów informacji o oprogramowaniu biznesowym i usługach IT oraz społeczność osób działających na polskim rynku IT. Jest także narzędziem promocji rozwiązań IT – osoby zaangażowane w sprzedaż i marketing rozwiązań informatycznych znajdą na nim możliwość wprowadzania danych o swoich produktach. Zadaniem it-portal.pl jest dostarczanie leadów i skracanie drogi od klienta do dostawcy.
it-portal.pl to narzędzie promocji specjalistów IT. Rejestrując się w systemie użytkownicy mogą umieścić bezpłatnie swoje CV, które będzie łatwo wyszukiwane przez osoby poszukujące wykonawców swoich projektów IT. Jako, że w sieci istnieje wiele serwisów, w których można się zaprezentować – w it-portal.pl nacisk kładziony jest na aspekty ważne na rynku IT – znajomość określonych technologii, dziedzin z zakresu szeroko pojętej informatyki.

Carrywater jest członkiem:

ITIC Group

ITIC Group to założona w 1997 roku międzynarodowa sieć konsultantów specjalizujących się w branżach telekomunikacyjnej i IT. Grupa oferuje doradztwo oraz fachową pomoc związaną z technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi. Obecnie składa się z 26 firm doradczych z ponad 700 indywidualnymi konsultantami rozsianymi po całej Europie.

polecamy: